Jdi na obsah Jdi na menu

Změny na mém webu

5. 3. 2010

 

     Konečně jsem našel trochu času, který jsem mohl věnovat svému webu. Již delší dobu jsem uvažoval, že provedu některé radikálnější změny. Trochu jsem pozměnil rubriky a zjednodušil galerie. Snad budou nyní stránky přehlednější. Některé galerie, zejména ty, které představovaly mé začátky nebo dřívější tvorbu, jsem odstranil úplně. Prozatím jsem zpřístupnil pouze mou minigalerii na stránkách portálu prezentujícího umění - TOLK a dále galerii obsahující mou tvorbu věnovanou klavíristům a skladatelům. Postupně chci ještě přidat galerii věnovanou mé ilustrátorské tvorbě a obrazům. Hodlám však udělat jen takový průřez tím, z mého pohledu nejzajímavějším. Rozhodl jsem se, že již nebudu prezentovat veškeré své ilustrace a obrazy, tak jak jsem to dělal doposud.
     Nyní bych upozornil na některé nově zařazené výtvory. V galerii Great Pianists and Composers je to kresba věnovaná skladateli Fryderyku Chopinovi, kterou jsem ztvárnil pro klavírního virtuose Martina Kasíka. Dále jsem přidal kresbu věnovanou význačnému pianistovi rumunského původu Radu Lupu a jako prozatím poslední dílo této série list věnovaný slavnému klavírnímu virtuosovi a dirigentovi Danielu Barenboimovi. Originální kresbu jsem měl možnost tomuto umělci darovat v rámci jeho mimořádného recitálu věnovaného Fryderyku Chopinovi dne 24.03.2010 v pražském Rudolfinu. Mistr mi za odměnu podepsal jeden z tisků.
     Ještě přidávám ukázku mého posledního obrazu věnovaného Jeseníkům, který zachycuje zlatorudné mlýny u města Zlaté Hory. Později jej zařadím do galerie „Obrazy“, která se ještě připravuje.

/Dominik/

Obrazek

"Jeseníky - Zlaté Hory - Zlatorudné mlýny"

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář