Jdi na obsah Jdi na menu

TOLK

4. 12. 2009

Minulý víkend jsem se konečně připojil k projektu TOLK, jehož stránky prezentují umění a kulturu v různých formách. O tomto portálu zaměřeném na umění jsem se dozvěděl někdy v měsíci únoru tohoto roku, kdy jsem byl panem Danem Drechslerem „pozván“ k účasti na tomto projektu a bylo mi nabídnuto, abych svá díla prezentoval v rámci stránek www.tolk.cz

     Vize a celý nápad týkající se projektu TOLK mě oslovil a zalíbil se mi. Přislíbil jsem svou účast, avšak vzhledem k časové zaneprázdněnosti jsem se zaregistroval a vytvořil svou galerii až nyní. Umělci jsou na těchto stránkách prezentováni prozatím v jazyce českém, ale i ruském. Každý návštěvník může jednotlivá díla umělců hodnotit škálou od jedné do deseti, což je pro prezentující jistě zajímavé kvůli zpětné vazbě.

/Dominik Petr/

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re-Poděkování

(Dominik Petr, 29. 12. 2009 19:16)

Vážený pane Drechslere,
rozhodně není za co děkovat. Jsem opravdu rád, že se mi podařilo najít nějaký čas a připojit se k tak mimořádnému projektu. Prezentace na stránkách Tolk je opravdu profesionální a já přeji Tolku a jeho redakci, ať se v novém roce, ale i těch dalších daří co nejlépe a ať se Tolk zdárně rozrůstá a zdokonaluje. Takže hodně štěstí! Vím, jak je těžké pohybovat se v umělecké oblasti..........velmi Vám fandím!

Poděkování

(Dan Drechsler, 26. 12. 2009 22:48)

Vážený pane Petře,

děkuji za zveřejnění informací o našem projektu a taktéž za zpětný odkaz. Velice si Vaší aktivity vážím a těším se na další spolupráci.